Et snackable tilbud til vores medlemmer

Hvis du er medlem af Club Jensens, blander køkkenet lige nu vores Favoritkurv med 12 snacks til en ekstra god Club-pris.

Kurven indeholder hotwings, crispy hotwings, osteindbagte jalapeños, mozzarellasticks, falafler og løgringe. Og rigeligt med hvidløgsdip og BBQ-sauce. En perfekt deler, mens I venter på hovedretten.

Favoritkurv med 12 stk.

Medlemspris: 49
Pris ikke-medlemmer: 89

Favoritkurven blandes af køkkenet. Tilbuddet gælder kun for medlemmer af Club Jensens, og det kan ikke kombineres med andre rabatter. Tilbuddet gælder fra 1. september til og med 2. november 2021 og gælder ikke i take away.

 
 
 
  
 
 
 

Bestil BordBestil Take Away

Ved at bruge hjemmesiden accepterer du brugen af cookies mere information

Cookie indstillingerne på denne hjemmeside er aktiveret for at give dig den bedste oplevelse. Hvis du fortsætter med at bruge hjemmesiden uden at ændre dine cookie indstillinger eller du klikker Accepter herunder, betragtes dette som din accept

Luk